TWARZ


Bio Electro Peeling to jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi, która umożliwia wykonywanie ultra-skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych.

Metoda zapewnia:

- skuteczną eksfoliację
- lifting i wyraźną poprawę owalu twarzy
- spłycanie zmarszczek
- leczenie trądziku
- spłycanie blizn potrądzikowych i rozstępów
- ujędrnianie biustu
- redukcję zaczerwienień blizn
- odmładzanie dłoni

BIO ELECTRO PEELING – INNOWACYJNA EKSFOLIACJA

Rewelacyjne efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciwtrądzikowych oraz rekomenduje w kuracjach po operacjach plastycznych.

Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii „Urządzenia Medyczne”, otrzymując prestiżowe wyróżnienia, m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie.

Zabiegi mono i bipolarne oraz innowacyjna eksfoliacja w wersji BIO ELECTRO PEELING opiera się na optymalnym wykorzystaniu pro-zdrowotnego potencjału fal radiowych.


Na czym polega eksfoliacja falami radiowymi?

najpierw usuwa martwe komórki naskórka następnie usuwa skeratynizowane komórki w rogowej warstwie naskórka przyspieszając naturalny proces odnowy skóry

Jakie efekty zapewnia eksfoliacja Bio Electro Peeling ?

powoduje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w warstwie rogowej wywołuje mikroabrazję elektryczną o właściwościach dezynfekujących, która działa jak bariera przed możliwymi patogenami zewnętrznymi i bakteriami gwarantuje równomierny proces złuszczania i szerokie spectrum działania zapewnia natychmiastowe i przedłużone działanie procesów peelingujących (do 4-5 dni) posiada ponadto działanie liftingujące i odmładzające

Jak wykonywać zabieg eksfoliacji ?

Zabiegi można wykonywać przez cały rok – w wersji na twarz oraz na ciało:

- na skórę suchą – dla uzyskania delikatniejszego efektu
- na skórę mokrą – dla uzyskania intensywniejszego działania
- z zastosowaniem mleka 0% – dla uzyskania dodatkowego efektu eksfoliacji chemicznej

Na czym polega regeneracja falami radiowymi

Bezpośrednio po eksfoliacji można wykonać zabieg falami radiowymi mono lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która:

spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy dociera do głębszych warstw skóry wywołując efekt diatermii mobilizuje komórki do produkcji kolagenu i elastyny zwiększając gęstość i napięcie skóry poprawia cyrkulację krwi, metabolizm komórkowy i koloryt cery redukuje zaczerwienienia i przyspiesza procesy regeneracyjne Diatermia to zjawisko wywołania oddziaływania termicznego wpływającego bezpośrednio na wytwarzanie w tkankach ciepła. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne oraz te głębiej położone poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację Podwyższona temperatura pobudza fibroblasty, które rozpoczynają proces tworzenia nowych komórek oraz odbudowy włókien kolagenowych

Skuteczność i bezpieczeństwo

Badania i analizy cytologiczne wykazały, że Bio Electro Peeling zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz: nie narusza naskórka nie wywołuje podrażnień i alergii oraz mikrouszkodzeń działa eksfoliacyjnie jest skuteczny

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE®
ZAAWANSOWANE WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Żelazko Przeciwzmarszczkowe® to ultra-nowoczesny zabieg który dzięki swojej skuteczności zyskał renomę Klientów. Dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu zaawansowanych metod Żelazko Przeciwzmarszczkowe® skutecznie pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, skutecznie przeciwdziała efektom starzenia oraz pozwala szybo uzyskać optymalne rezultaty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE® - EFEKTY:

Dzięki podwójnej stymulacji i unikalnej pompie VacuElectro zabiegi wykonywane Żelazkiem Przeciwzmarszczkowym zapewniają:

- wygładzenie skóry i zmniejszenie zmarszczek
- działanie liftingujące
- stymulację mięśni twarzy
- wzmocnienie, regenerację i poprawę ukrwienia mięśni
- pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych
- zwiększenie masy mięśniowej i poprawę napięcia skóry
- stymulację cyrkulacji krwi
- lepsze dotlenienie tkanek skóry i mięśni
- szybsze wchłanianie stosowanych preparatów
- poprawę elastyczności, kolorytu i ogólnej kondycji skóry


Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana w celu bezbolesnego, głębokiego oczyszczania skóry, poprzez usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry. Ten zabieg jest bezbolesny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg wykonuje się przy użyciu fal dźwiękowych skierowanych na wilgotną skórę, wywołując efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling ultradźwiękowy przygotowuje skórę na szereg innych zabiegów – ułatwia procesy wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Efekty zabiegu to m.in.:

- odświeżona, oczyszczona skóra
– poprawa krążenia, skóra odzyskuje zdrowy wygląd i koloryt – a wszystko dzięki sile mikro-masażu wywołanego przez drgania fal ultradźwiękowych
– naturalna odnowa komórkowa
– usunięcie zanieczyszczeń skórnych takich jak wągry, zaskórniki
– wygładzenie zmarszczek

Zalety :

- bezbolesny i bezpieczny
- brak efektówubocznych
- stosowany do każdego rodzaju skóry
- przygotowuje skórę do kolejnych zabiegów kosmetycznych.

Efekty :

- leczenie trądziku,
- oczyszczenie skóry,
- rozjaśnienie skóry,
- ujędrnienie tkanek, czyli tzw. mikro-masaż,
- usuwanie martwych komórek, zaskórników.

Wskazania :

- rozszerzone pory,
- skóra przetłuszczająca,
- skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,
- trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy),
- zaskórniki.

Przeciwwskazania :

- ciąża,
- choroby nowotworowe,
- metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca),
- ostry stan zapalny,
- zakrzepowe zapalenie żył.

OXYBRAZJA

Zabieg rewitalizująco złuszczający którego czynnikiem abrazyjnym jest strumień kropelek soli fizjologicznej i sprężonego pod ciśnieniem tlenu. Wykorzystane tu czynniki naturalne (sól fizjologiczna, tlen) są bezpieczne dla skóry nawet bardzo wrażliwej. Twarz po zabiegu jest świeża, napięta i ujędrniona.

OXYBRAZJA - EFEKTY:

- usunięcie zaskórników
- zwężenie porów
- wygładzenie
- poprawa kolorytu skóry
- obkurczenie naczyń krwionośnych
- odświeżenie i rewitalizacja

Peeling ziołowy Jadwiga

Polski Peeling Ziołowy wg metody i patentu mgr Jadwigi Użyczyn jest zabiegiem głębokiego złuszczania opartym na składnikach roślinnych pochodzenia polskiego. Zabieg ten powoduje odmłodzenie i ujędrnienie skóry na skutek wzmożenia produkcji kolagenu i elastyny. Ponadto niweluje blizny potrądzikowe, spłyca zmarszczki, redukuje przebarwienia i rozstępy oraz reguluje czynność gruczołów łojowych.

Jest to zabieg bezpieczny, nie powoduje uczuleń ani bliznowacenia. Może być wykorzystywany na skórę twarzy i ciała. Zabieg składa się z dwóch faz. Podczas pierwszej wizyty następuję złuszczanie naskórka, a po około 3-4 dniach, podczas drugiej wizyty – usuwa się resztki naskórka

MIKRODERMABRAZJA

Mechaniczne usuwanie komórek naskórka. Pod wpływem podciśnienia (masaż próżniowy) oraz specjalnej zakończonej opiłkami diamentu głowicy, następuje głębokie ścieranie. Ma ono na celu szybszy wzrost i podział nowych i świeżych komórek.

MIKRODERMABRAZJA - EFEKTY:

- poprawa kolorytu skóry
- poprawa wyglądu blizn potrądzikowych

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia Mikroigłowa to zabieg, łączący w sobie intensywną stymulację skóry poprzez jej nakłuwanie oraz regenerujące działanie głęboko wtłaczanych aktywnych preparatów.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - EFEKTY:

- stymulacja wytwarzania kolagenu i elastyny
- redukcja zmarszczek
- poprawa elastyczności i gęstości skóry
- spłycenie zmarszczek
- ujędrnienie i wygładzenie skóry
- ogólna rewitalizacja i polepszenie kolorytu skóry
- intensywna regeneracja i wzrost poziomu kolagenu
- zwiększenie penetracji aktywnych składników

Co to jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej z żyły, bezpośrednio od pacjenta przed zabiegiem. Cały proces może odbywać się w zabiegowych gabinetach lekarskich. Krwinki płytkowe uwalniają siedem podstawowych czynników wzrostu: trzy izomery PDGF (αα,ββ,αβ), TGF-β1, TGF-β2, VEGF oraz EGF. Osocze bogatopłytkowe zawiera również białka odpowiedzialne za adhezję komórkową: fibrynę, fibronektynę oraz vitronektynę.

Jak działają czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym?

- pobudzają procesy regeneracji tkanek
- pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu
- wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
- aktywują mezenchymalne komórki macierzyste

Kiedy stosować zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego?

- gdy występują oznaki starzenia: zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry,

- gdy skóra jest zmęczona, wysuszona, słabo napięta, jej kolor nie jest jednakowy,

- gdy chcemy, aby skóra szybciej się goiła i regenerowała po zabiegach,

- gdy potrzebne jest wypełnienie blizn po trądziku,

- gdy poszukiwane są produkty naturalne lub są uczulenia na inne produkty.

Na czym polegają zabiegi?

Poprawnie wykonany program powinien być stosowany w serii 3 lub 4 zabiegów ostrzykiwania skóry twarzy, szyi, dekoltu lub innych okolic wymagających regeneracji. Liczbę zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi ustala lekarz po zbadaniu pacjenta.

Każdy zabieg składa się z 3 etapów:

Etap I - pobranie krwi Pacjent zgłaszający się w celu leczenia osoczem bogatopłytkowym nie musi być na czczo. Krew do badania jest pobierana w pozycji siedzącej, a u osób szczególnie wrażliwych w pozycji leżącej. Pobiera się krew z żyły.

Etap II - otrzymanie koncentratu bogatopłytkowego Krew pobrana w jałowy sposób znajduje się w specjalnym separatorze (pojemniku do otrzymywania PRP). Następnie pobrany materiał jest wirowany w wirówce laboratoryjnej.

Etap III - podanie koncentratu bogatopłytkowego Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej podaje się w postaci iniekcji aktywowanego osocza:

- z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii - wersja MESO

- liniowo, wzdłuż zmarszczek lub fałdów skóry - technika VOLUMA

Jakie są wskazania do zastosowania osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej?

- poprawa wyglądu policzków;
- fałdów nosowo-wargowych;
- okolic oczu (kurze łapki, cienie), powiek, czoła;
- ust, podbródka;
- fałdów na szyi i karku;
- dekoltu;
- dłoni, a także wypełnianie blizn po trądziku i łysienie typu męskiego.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego?

- wygładzenie zmarszczek i fałdów;
- poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry;
- rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry;
- remodeling włókien kolagenowych;

poprawa ukrwienia skóry;

przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu z użyciem osocza?

- choroby krwi;
- nowotwory;
- ciąża;
- laktacja;
- leczenie niektórymi rodzajami antykoagulantów (leków przeciwzakrzepowych).

Bezpieczeństwo

Prawidłowo pobrana krew, odwirowana i poprawnie wykonany zabieg nie niosą ze sobą żadnego ryzyka niebezpiecznych powikłań. Poprawnie przygotowane osocze bogatopłytkowe przy użyciu materiałów Regeneris jest preparatem autologicznym i jako takie nie jest źródłem zakażenia wirusowym zapaleniem wątroby, HIV czy jakichkolwiek innych zakażeń. Również nie ma ryzyka nietolerancji, alergii lub reakcji immunologicznych.