RZĘSY


Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg przedłużania rzęs wykonany metodą SECRET LASHES oraz NOUVEAU LASHES. Jest to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd. Podczas zabiegu używamy rzęs jedwabnych co daje naturalny efekt i komfort noszenia.

Metoda 1:1 oraz 2D/8D (metoda objętościowa) to obecnie topowe i najbardziej doceniane metody przedłużania rzęs stworzone dla kobiet oczekujących długo utrzymującego się efektu. Dzięki zabiegom uzupełniającym pozwala nieustannie cieszyć się zjawiskowymi rzęsami.

Metoda objętościowa 2D/8D pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie. Dzięki ultra cienkim włoskom możemy aplikować ich nawet 8 krotnie więcej niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Cieniutkie, jedwabne rzęsy są praktycznie niewyczuwalne i pozwalają zapomnieć o dopiero co wykonanej aplikacji.

Rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem.

Zabiegi upiększające oprawę oczu

Właściwie dobrana oprawa oczu potrafi wydobyć z nich dodatkowe piękno. Dlatego warto zadbać o odpowiedni kształt brwi, dobrany do kształtu twarzy. Odpowiednio wymodelowane brwi potrafią całkowicie zmienić wygląd twarzy, sprawić, że rysy staną się nieco bardziej wyraziste, a cała twarz odmłodzona. Rzadkie i jasne brwi i rzęsy warto poddawać zabiegom henny, które sprawią, że oczy staną się wyraźniejsze, ładnie podkreślone.